המחויבות שלנו

החזון שלנו כחברה הוא להשתמש במוצרים שלנו ובהזדמנויות העסקיות הנקרות בדרכנו על מנת לחולל שינוי בעולם סביבנו.

תמיד היינו ממוקדים בהפחתת ההשפעה שלנו על הסביבה באמצעות פתרונות רב-פעמיים, עמידים וקלים לשימוש, שעוזרים בהפחתת פסולת הפלסטיק והמזון.

כעת, אנו מרחיבים את החזון שלנו, ומתחייבים להפחתה משמעותית של השפעתנו בתחום ייצור הפסולת באמצעות צעדים גדולים שנקטנו למען צמצום הפסולת הנוצרת בכל שלב של מחזור החיים של המוצרים שלנו, החל מהעיצוב, דרך הייצור, ההפצה, הצריכה, וכלה במחזור ובשחזור.

אל תקנו בזול! השקיעו באיכות כבר מההתחלה - עם מוצרי Tupperware אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. אנו משתמשים רק בפלסטיק מאיכות גבוהה, נטול BPA, דיאוקסין ופתלטים. עם מעל 10,000 דוגמאות עיצוב, אנו עובדים ללא הפסקה על פיתוח מוצרים חדשניים שעונים על הקווים המנחים העולמיים לאיכות ברמה המחמירה ביותר. לכן, אלו מוצרים טובים ובריאים לכם ולסביבה. 

שוקלים זכוכית כחלופה? חשבו שוב! אף שזכוכית עשויה מחומרים טבעיים, השימוש בה כרוך בשני גורמים מגבילים שהופכים את חיי היום-יום ליותר קשים. תחילה, היותה שבירה משמעותה הכנסת אלמנט של סיכון אל סביבת המטבח האינטנסיבית, במיוחד במשפחות עם ילדים קטנים. כמו כן, הובלת מוצרי זכוכית והשימוש בהם מחוץ לבית אינם דברים פשוטים. ושנית, זכוכית היא לרוב מוצר כבד יותר ממתכת או פלסטיק, ולכן פחות אידאלית לשימוש יומיומי.

Tupperware היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם: המוצרים שלנו קלי משקל ועמידים, מה שהופך אותם לבחירה היעילה והבטוחה ביותר לשימוש במטבח ובחוץ. רוב מוצרי Tupperware ידידותיים לכל הגילאים ומתאימים לכל בית. 

לא שכחנו מהקטנטנים! במקום לעטוף את הכריכים לילדים בשקיות ניילון, נייר אלומיניום או ניירות מסורבלים, ארזו אותם בבטחה בקופסת הסנדוויצ'ים שלנו. כך תשלחו אותם למסגרות, לא רק עם ארוחה מזינה, אלא גם עם חיוך על הפנים.