ללא BPA

Tupperware מתכננת ומעצבת מוצרים שעוזרים להקל על חיי אנשים כבר למעלה מ-70 שנה. אחת המטרות החשובות ביותר של Tupperware תמיד הייתה לחסוך לצרכן זמן וכסף, על ידי שמירה על טריות המזון וצמצום פסולת. כיום Tupperware מציעה מוצרים לאחסון מזון, הכנת מזון, כלי הגשה ובישול. המוצרים החדשניים שלנו עשויים מחומרים שנבחרו בקפידה ובאיכות הטובה ביותר, ולמעשה מכחידים את הצורך במכלים חד-פעמיים. אנו ב-Tupperware מחויבים תמיד לבחינת חומרים חדשים לשיפור התפקוד של מוצרינו, לרצות את הצרכנים שלנו ולשמור על בריאותם.

Tupperware מקפידה על ההמלצות והקווים המנחים של סוכנויות רגולטוריות ממשלתיות בנוגע לחומרים שניתן להשתמש בהם במוצרינו האיכותיים. אנו מודעים לרצונם של צרכנים רבים להימנע ממוצרים המכילים BPA. בחיפושנו המתמיד אחר החומרים הטובים ביותר עבורה מוצרים שלנו, מצאנו ב- Tupperware חומרים אחרים עם מאפייני ביצוע משופרים, אשר אושרו על ידי הרגולטורים כנטולי BPA, כדי להחליף פוליקרבונט. כל הפריטים הנמכרים על ידי Tupperware  ישראל הנם נטולי  BPA.

הצטרפו אלינו בשליחותנו לעשות טוב לאנשים: דרך חשיבה מעמיקה וגישה מצפונית לחדשנות ועיצוב, נוכל לשפר את חיינו ולצמצם את הפסולת שאנו מייצרים.

אחריות כלפי עולמנו

פלסטיק חד-פעמי הוא פלסטיק שנזרק לאחר שימוש יחיד. זה לא המקרה עם  Tupperware, מפני שהמוצרים שלנו יחזיקו מעמד לאורך חייכם, ואפילו מדור לדור!

פסולת פלסטיק לשימוש חד-פעמי היא אחת הסיבות העיקריות לזיהום החמור בכל רחבי העולם, תופעה שהורגת את חיות הים ופוגעת באוקיינוסים. ההשפעה השלילית של פלסטיק חד-פעמי לא נעצרת כאן, מאחר ועוד ועוד מחקרים מראים שפלסטיק חד-פעמי פולט כימיקלים הנכנסים אל המזון והשתייה שלנו, ופוגעים בבריאותנו.

אנו מרחיבים את החזון שלנו, ומתחייבים להפחתה משמעותית של השפעתנו בתחום ייצור הפסולת באמצעות צעדים גדולים שנקטנו למען צמצום הפסולת הנוצרת בכל שלב של מחזור החיים של המוצרים שלנו. יש לנו המנון קליט ואנו שרים: ״אנחנו הפתרון לזיהום!״ (We are the solution to pollution!). זוהי הצהרה נועזת, אך יש לנו את המוצרים כדי לעמוד מאחוריה, ובגדול! בנוסף, Tupperware הינה אחת מבין ארבע חברות אשר משתמשות בחומרי גלם ידידותיים לסביבה העשויים מפסולת פלסטיק מעורבת.